Certifikovaná obuv pro děti

NOVÁ RIFLOVÁ KOLEKCE

      Zdravíme všechny naše příznivce !

Jak už jistě víte – v NOVÉ kolekci jsme pro Vás navrhli novinku, kterou jsou riflové botičky.

My Vám dnes představujeme čtyři barevné varianty těchto našich fešáků.

Doufáme, že Vás kolekce dětských capáčku, kterým samozřejmě nechybí certifikace „ŽIRAFKA“ , oslovila a zanedlouho Vás a Vašeho prcka třeba potkáme v těchto skvělých certifikovaných botičkách.

Jako tradičně  jsme pro Vás, v případě dotazů, na telefonním čísle : 774 700 151 a nebo 777 706 806.

Pokud máte zájem tyto botky objednat, navštivte náš eshop: eshop.obuv-pro-deti.cz,  kde je možnost vybrat ze 4 variant výše zmiňovaných capáčků, a to s kolonkou velikostí, výšivky a v neposlední řadě i dárkového balení.   

POZOR: Pokud  si přejete výšivku (JMÉNA, A NEBO MOTIVU) na tyto certifikované botičky, je důležité nezapomenout, na stránce u dané botičky v políčku: “ POZNÁMKA“ vypsat         co přesně chcete od nás nechat vyšít.

Facebook Komentáře
image_pdf

Novinky

SOUTĚŽ O CAPÁČKY S VÝŠIVKOU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU !! 🙂 Vyhlašujeme soutěž o capáčky zdarma, a to s výšivkou dle vlastního výběru !  Chcete od nás capáčky pro svoje miminko s výšivkou zdarma ? Stačí splnit 3 body soutěže a originální výhra může být Vaše 🙂     PODMÍNKY SOUTĚŽE:  DEJ "LIKE" NA TENTO PŘÍSPĚVEK  DEJ SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK                                                   OZNAČ V KOMENTÁŘI JEDNU OSOBU,...